Hakkımızda

KILIÇ  MAKİNA Etiketleme, Dolum ve bir çok mekatronik sektöründe büyüyen pazara hitap etmek amacı ile, toplam kaliteyi yükseltmek ve en kaliteli makinaları en uygun fiyatlara yapmak hedefi ile 2000 yılının nisan ayında faaliyete geçmiş yeni bir oluşumdur.

Şirket Kurucusu Ersin KILIÇ‘tır. Şirket yönetimi her biri kendi dalında uzman kişilerden oluşmaktadır.

KILIÇ MAKİNA Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri adına en doğru kararları vererek firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak makinaları, tasarlayıp üretmektedir. Üretilen her Makina ve Otomasyon müşteriye özeldir.

Müşterilerimiz satın aldıkları makinalar için 7 gün 24 saat teknik servis hizmetinden faydalanmaktadırlar.

Firmamız otomasyon,etiketleme ve dolum makinaları haricinde, üretim yapan firmalara Üretim verimliliği, Eleman tasarrufu, Maliyet Düşürme ve Kalite yükseltme konularında da teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hizmetleri arasında gıda ve ambalajlama tesislerinde bulunan her türlü Konveyör, Konveyör ekipmanları, Tel bantlar, Dikey bantlar, Çift katlı ürün toplama konveyörleri, Otomatik ürün besleme ekipmanları, Zincirli taşıyıcılar ve çeşitli otomasyon panoları,skada yazılımları,makine revizyonları,sektöre özel  Ayrıca tesis demontaj ve montajı, Üretim artırıcı çalışmalarda teknik danışmanlık, Eleman tasarruf çalışmaları ve Makinalar da kapasite artırıcı faaliyetlerde de danışmanlık hizmeti vermektedir.

MİSYON

Müşterilerimizin yatırımları bünyesindeki mekanik tüm ihtiyaçlarına çözümler üretmek; iştirak ettiğimiz alanlar kapsamında, müşterilerimizin hedeflerine uygun sonuçların gerçekleşmesini sağlamak.

Özel makina imalatı, otomasyon ve kaynak konstüksiyon alanlarında belirleyici rol üstlenme ve saygın bir yer edinme hedefiyle 2000 yılında kurulan Kılıç Makina, Ümraniye’deki yeni üretim binasıyla ve de endüstriyel Dolum Makinası ,otomasyon, tasarım, alanında tecrübeli ekibi ile sektörün öncü ve örnek kuruluşu olmayı amaçlamaktadır. Kuruluş ilke ve amaçlarına uygun olarak, otomasyon panoları,skada yazılımları,dolum ve etiketleme makinaları sektörlerinde kendisine hedefler belirleyen Kılıç Makina , yeni yapısıyla amaçlarına ulaşmak üzere hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

Kılıç Otomasyon, çalışmalarında mühendislik formasyonundan taviz vermeden, öncelikli olarak müşteri memnuniyetini benimseyerek bugüne kadar birçok projeyi başarı ile tamamlanmıştır.

VİZYON

Şirket hedefleri doğrultusunda kalifiye insan kaynağının temini, mevcut insan kaynağı potansiyelinin arttırılması, çalışanlar arasında uyumlu ve güçlü ilişkilerin geliştirilmesi, takım ruhuna sahip, proaktif insan kaynakları gücünün oluşturulması, korunması ve geleceğe taşınmasıdır.

KILIÇ MAKİNA STRATEJİLERİMİZ

Tüm çalışanların şirketin ortak hedeflerine odaklanması,
Tüm çalışanların birbirinin müşterisi olduğu bilincinin yerleştirilmesi,
Tüm çalışanların potansiyelinin ortaya çıkarılması,
Departmanlar arasındaki sinerjinin sağlanması,
Kurumsallaşma için gerekli insan kaynakları sistemlerinin kurulması,
Organizasyonel yapının geliştirilmesi,
İletişimin sağlıklı şekilde yapılması,
Kurum içinde adaletin sağlanması,
Çalışanlarla ilgili tüm bilgilerin konsolide edilerek, yönetim politikalarının geliştirilmesi ve hayata geçirilmesidir.

WhatsApp chat